Hoşgeldin Ziyaretçi
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 1,309
» En Son Üyemiz: smetaindendtob
» Konu Sayısı: 1,682
» Mesaj Sayısı: 1,706

Tam İstatistik

En Son Konular
Toplantı Raporu 26.05.201...
Forum: Toplantı Notları
Son Mesaj: Emersonvob
11-07-2019, 01:29 AM
» Cevaplar: 1
» Gösterim: 25,693

 
  Toplantı Raporu 26.05.2019
Gönderen: IbrahimOrdo - 05-28-2019, 07:05 PM - Forum: Toplantı Notları - Cevaplar (1)

26.05.2019 Toplantı Raporu
 
İlk olarak toplantıya katılımlarla başlamak istiyorum. Toplantıda Caner, Ömer, Onur ve ben deniz olmak üzere 4 kişi idik. Toplantı süresi boyunca konu başlıkları; duvar ısıtma sistemi ve canerin hazırladığı ortak klasör paylaşımı oldu. Klasör paylaşım platformu başarılı bir şekilde çalışmakta ve işimizi baya bir kolaylaştıracak konumda. İki farklı bilgisayarda aynı dosaya üzerinde gerekirse farklı, gerekirse aynı programlar üzerinde aktif olarak çalışabilme imkanı sunuyor bize. Dosya aktarımı güzel kullanalım bunu. Duvar ısıtma sistemi içinde onurun bulduğu ve canerin çıkardığı makale özetleri  üzerine yoğunlaşıp projenin ana mantığı ve belli başlı konuları konuşuldu. Caner özeti ve onurun makaleyi paylaşacak okumanızı ısrarla tavsiye etmekteyiz, güzel özetler ikiside. Ve toplantı süresince bir takım kararlar alındı;
-Bu kararlardan ilki bir zaman çizelgesi oluşturulup, eksik veya yanlışda olsa bu zaman çizelgesine sadık kalıp, işleri rutine almak yönünde.  
-Bir diğer karar ise proje özelinde herkesin bir makalenin işimize yarayan kısımlarını bir özet halinde getirip diğerlerine sunması.
- Zaten konuştuğumuz üzere projede bir iş bölümü yapılacak, bu iş bölümünün herkesin ilgi alanına ve yeteğine göre ortak akıl ile paylaştırılması hepimizin temenisi, aksi taktirde kitleme usulü devreye girecektir.
- Haftalık discort toplantılarını düzene sokmak, belirli bir periyodik tarih belirlemek.
                - Bir diğer ve asıl karar ise bu periyodik toplantılarda alınan kararların kişi sayısına bakılmaksızın kabul edileceği bütün grubumuzun uyum göstermesi yönünde oldu. Bunun amaçı süreci işler ve aktif bir şekilde kullanma isteğinden doğmakta. Hepimiz çok tatlı ve uyumlu insanlar olmamızın verdiği rahatlıktan çoğunluğun aldığa karara sadık olacağımız konusunda bir şüphe içerisine girmedik açıkcası. Burdaki çoğunluktan kasıt toplantıya katılmla birebir orantılıdır.
 
Zaman çizelgesi;
                               -02.06.2109 ; Makale özetleri paylaşımı ve herkese görevlenmesi.
                -10.06.2019; Projenin resmi başlangıç tarihi. Yapılan araştırlamaların ve hazırlıkların vücut bulması.
                -01.07.2019; Makale yazımına başlanması.

Bu öğeyi yazdır